X
تبلیغات
رایتل

بکام و خانواده اش در مسابقات مینی ماراتن لندن + تصاویر

نویسنده :Fashion Model
تاریخ:شنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1394-04:28 ب.ظ

بکام و خانواده اش در مسابقات مینی ماراتن لندن + تصاویر

"بکام"، همسرش "ویکتوریا" و دو پسرشان "بروکلین" و "کروز" برای تشویق "رومئو" به مسابقات مینی ماراتن لندن رفتند.

"دیوید بکام"(David Beckham) همیشه به همراه فرزندان خود در میان جمعیت دیده می شد، اما این بار او تا سطح یک تماشاچی ساده کاهش رتبه پیدا کرد و پسرش را در مسابقات مینی ماراتن لندن تشویق نمود.

"بکام"، همسرش "ویکتوریا"(Victoria) و دو پسرشان "بروکلین"(Brooklyn) و "کروز"(Cruz) نیز برای تشویق "رومئو"(Romeo) آمده بودند و 6000 پوند برای خیریه هزینه کردند.

بکام و خانواده اش در مسابقات مینی ماراتن لندنبکام و خانواده اش در مسابقات مینی ماراتن لندن

"رومئو" در این مسابقه پیراهن شماره 1081 را به تن داشت. تمام اعضای خانواده "بکام" در حالی به تماشای مسابقه ماراتن آمده بودند که تی شرت های مخصوصی به تن داشتند. روی تی شرت های آنها نوشته شده بود "تیم رومئو". آنها قبل و بعد از مسابقه با "رومئو" عکس گرفتند.

بکام و خانواده اش در مسابقات مینی ماراتن لندنبکام و خانواده اش

بکام و خانواده اش در مسابقات مینی ماراتن لندنبروکلین و رومئو

فرزندان "بکام" استعداد ورزشی را از پدر خود به ارث برده اند. "بروکلین" 15 ساله در حال حاضر در آکادمی فوتبال آرسنال بازی می کند. "رومئو" و "کروز" 10 ساله نیز قصد دنبال کردن فوتبال را دارند.

"بکام" در 10 دقیقه آخرین بازی حرفه ای خود در پاری سن ژرمن گریه می کرد. بنابراین می توان حس همدردی او با "پائولا رادکلیف" را که زمان 2 ساعت و 36 دقیقه و 55 ثانیه را در این ماراتن به ثبت رساند، درک کرد. "پائولا" نیز به انتهای دوران ورزشی خود رسیده است.